Bitrix24

STE LEN 1 KROK OD VAŠEJ CESTY ZA VYSNÍVANOU STRÁNKOU!
RÝCHLO. JEDNODUCHO. ZDARMA

Chat ikony
ZA PÁR MINÚT
Množstvo zaujímavých predpripravených šablón Vám uľahčí tvorbu Vašej novej webovej stránky. Jednoducho a s minimálnymi programátorskými schopnosťami tak môžete vytvoriť profesionálne vyzerajúci web.
Nastavení ikona
RESPONZIVITA
Bitrix24 ponúka responzívne webové stránky, takže získate návštevníkov ako z PC, tak aj z mobilných zariadení. Responzivita je v súčasnosti kľúčom k úspechu a Bitrix24 to dokáže.
Technická podpora ikona
ONLINE OBCHOD
Za niekoľko klikov budete pripravení predávať Váš tovar online bez akýchkoľvek programátorských schopností. Začnite predávať a zarábať peniaze bez zložitých nastavení využitím funkcionality Online Store.
Auto ikona
PODPORA
Bitrix24 Vám umožní komunikovať so zákazníkmi rýchlo, jednoducho a zlepší tak Vašu zákaznícku podporu. Live chat, callback widget alebo sociálne siete – zostaňte s Vašimi zákazníkmi neustále v spojení!
Sleva ikona
SEO
Google Analytics a SEO budú s Bitrix24 hračkou aj pre Vás! Vaša stránka tak nebude iba príťažlivá na pohľad, ale bude aj funkčná a najmä efektívna.
Poradce ikona
AUTOMATIZÁCIA REKLAMY
Reklamné kampane za pomoci Google, Facebook či Instagram Vám zabezpečia ešte lepšie konverzie. Vytvorte profesionálne reklamy, ktoré Vám prinesú množstvo nových zákazníkov.

MÁTE NEJAKÉ OTÁZKY? NEVÁHAJTE NÁS KONTAKTOVAŤ

UŽ VIAC AKO 5 000 000 ORGANIZÁCII sa rozhodLO pre BITRIX24

Newsletter
Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Viac info TU.
2018 © 7 Sense, s.r.o.