A OVEĽA VIAC

Bitrix24 ponúka viac ako 35 jedinečných funkcionalít pre Vašu firmu. Online systém vzdelávania, Helpdesk, vlastný redakčný systém pre správu obsahu, Company Pulse, Bitrix24.Network, API a mnoho ďalších funkcií priamo na mieru!

Company Pulse

Nástroj Company Pulse Vám poskytne kompletný prehľad nad aktivitou Vašich zamestnancov vo Vašej intranetovej sieti Bitrix24. Sledujte to, čo robia, akí sú v nej aktívni a pomôžte im ešte viac sa zapojiť do Bitrix24!
Company Pulse obrázek
IP omezení obrázek

IP obmedzenia

Pre konkrétnych zamestnancov alebo oddelenia zvoľte obmedzenia IP adries, z ktorých sa môžu prihlásiť do Bitrix24. Táto funkcionalita je k dispozícii len v cloudovej verzii Bitrix24.

E-learning

S Bitrix24 môžete vytvárať online kurzy, testy či certifikovať Vašich zamestnancov! Vytvorte neobmedzené množstvo podkladov a vzdelávajte nielen Vašich zamestnancov, ale aj iných. E-learning je dostupný len v Self-hosted verziách Bitrix24.
E-learning obrázek
Helpdesk obrázek

Helpdesk

Služba, ktorá zastrešuje technickú podporu a vytvára tak transparentný a efektívny systém. Je dostupná len v Self-hosted verziách Bitrix24.

Pokročilá integrácia

Synchronizujte svoje úlohy, kalendáre či kontakty s ďalšími známymi produktmi. Google, Apple či Microsoft Vám tak pomôžu využívať Bitrix24 ešte efektívnejšie a naozaj naplno! Integrácia s Active Directory je dostupná len v Self-hosted verziách Bitrix24.
Pokročilá integrace obrázek
Customizace a zdrojový kód obrázek

Customizácia a zdrojový kód

Upravte si firemnú intranetovú sieť Bitrix24 podľa Vašich predstáv! Môžete meniť dizajn, obsah, rozmiestnenie či štruktúru. Služba je dostupná len v Self-hosted verziách Bitrix24.

Viacero divízii

Rozdeľte Vašu celú intranetovú sieť podľa pobočiek či divízií. Každá pobočka môže mať vlastný intranetový portál, ktorý má samostatnú štruktúru a dizajn. Táto funkcionalita bola špeciálne navrhnutá pre firmy s viacerými pobočkami či divíziami, ktoré vyžadujú väčšiu mieru autonómie. Funkcionalita je dostupná len v Self-hosted verziách Bitrix24.
Několik divizi obrázek

UŽ VIAC AKO 5 000 000 ORGANIZÁCII sa rozhodLO pre BITRIX24

Newsletter
Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Viac info TU.
2018 © 7 Sense, s.r.o.