telefÓniA

Telefonujte s obchodnými partnermi, klientmi či zamestnancami priamo z Bitrix24! Bitrix24 ponúka zjednodušenú telefonickú komunikáciu, zaznamenávanie a nahrávanie rozhovorov priamo v CRM module a dá sa využiť aj ako virtuálne call centrum.

VolAjte kdekoĽVEK

Volajte kedykoľvek a kdekoľvek, lokálne či medzinárodne, iba s pomocou Bitrix24 a internetového prepojenia! Telefonovať môžete priamo z CRM a tak nahrávať konverzácie s klientmi. Rýchle a jednoduché!
Volejte kdekoliv obrázek
Jednoduché a levné obrázek

Jednoduché a lACNÉ

Telefonovanie s Bitrix24 je jednoduché a lacné! Ideálne riešenie pre Vašu firmu, ktoré ušetri nielen čas, ale aj financie. Nepotrebujete žiadne špeciálne vybavenie!

- telefónia je zabudovaná do všetkých plánov Bitrix24
- žiaden ďalší softvér na inštaláciu, žiadne doplnky
- ceny nižšie ako Skype a väčšina služieb IP telefónie
- pracuje so všetkými populárnymi modelmi telefónov SIP.

Systém telefonátOV

Kompletné ovládanie telefónnych hovorov - čas, odkazové schránky a pozdravy, čierne zoznamy či štatistiky volajúcich a mnoho iného na jednom mieste. Vaše telefonáty budete mať pod kontrolou!

- fronty, presmerovanie, IVR, autodialer
- súčasné volania na všetkých dostupných zamestnancov
- hodnotenie kvality volania
- sledovanie zdroje hovorov pre obchodníkov (CRM)
Systém telefonátů obrázek
Přenesení telefonního čísla obrázek

PRenesenIE TELEFÓNNEho čísla

Bitrix24 môžete využívať aj so svojím aktuálnym telefónnym číslom, ak máte pobočkovú alebo cloudovú ústredňu! Stačí si zaobstarať SIP konektor a komunikovať môžete jednoducho aj zo svojho aktuálneho čísla. Všetky prichádzajúce telefónne hovory budú bezplatné, budete platiť len za odchádzajúce hovory vo svojich súčasných sadzbách existujúcemu poskytovateľovi telefónnych služieb.

PrEnájOm čísla

Aj Vy môžete mať ľubovoľné číslo! Prenajmite si číslo, vďaka ktorému na Vás zastihnu klienti vždy a rýchlo. Všetky hovory môžu byť nahrávané a budú presmerované priamo na zodpovedného manažéra.
Pronájem čísla obrázek
Odchozí telefonní číslo obrázek

OdchaDZAJÚCE telefÓnnE číslo

Nastavte telefónne číslo, ktoré Vaši zákazníci uvidia pri volaní. K dispozícii máte podrobný záznam telefónnych hovorov, ktorý zobrazuje počet telefónnych hovorov, dobu trvania, cenu, čas a stav každého telefónneho hovoru.

Podpora SIP

Môžete pripojiť SIP telefóny (tiež VoIP telefóny alebo USB telefóny) a SoftPhones k Bitrix24. Všetky modely telefónov SIP sú podporované.

- 100% zadarmo
- SIP konektor nie je vyžadovaný
- nie je nutné zapožičanie čísla
Podpora SIP obrázek
Hovory s kolegy obrázek

Hovory s kolegMI

Spojte sa so zamestnancami rýchlo a jednoducho či už sú online alebo offline. Telefonáty môžete vykonávať priamo z Bitrix24 messenger. Kontaktovanie Vašich kolegov a zamestnancov rýchlo a jednoducho!

Hovory s klientMI z CRM

Klientom a obchodným partnerom môžete volať priamo z CRM! Bitrix24 zaznamenáva všetky informácie a štatistiky a Vy tak budete mať o všetkom prehľad. Kompletný zoznam čísel, ktorým môžete zavolať jediným kliknutím!
Hovory s klienty z CRM obrázek
Callback widget obrázek

Callback widget

Vložte si callback widget na svoju webovú stránku a umožnite tak klientom zanechať telefónne číslo. Všetky žiadosti o spätné volanie od klientov sú distribuované a zaznamenávané v CRM. Vďaka widgetu tak budete vedieť, komu máte obratom zavolať.

Zabudovaný telefÓn

Volajte kamkoľvek na svete iba za pomoci Bitrix24 a internetu! Zabudovaná aplikácia Vám umožní vykonávať hovory z Vášho smartphonu jednoducho a vždy, keď to budete potrebovať.
Zabudovaný telefon obrázek

UŽ VIAC AKO 9 000 000 ORGANIZÁCII sa rozhodLO pre BITRIX24

Newsletter
Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Viac info TU.
2018 © 7 Sense, s.r.o.