projektovÝ manažment

Všetky úlohy a projekty na jednom mieste! Bitrix24 Vám systematicky uloží všetky zoznamy úloh a poskytne prehľad pri celkovom riadení aj tých najnáročnejších projektov. Delegujte prácu, koordinujte svojich zamestnancov a zaistite včasné a správne plnenie!

PROJEKTOVÝ MANAŽMENT

Zlepšite efektivitu a účinnosť Vašich pracovných tímov a postarajte sa o to, aby boli Vaše služby na naozaj špičkovej úrovni! Kompletný prehľad všetkého, čo sa vo Vašej firme deje. Detailná práca na projektoch a úlohách zamestnancov pod jednou strechou!
PROJEKTOVÝ MANAŽMENT - obrázok
KANBAN - obrázok

KANBAN

Zoznam úloh a ich štádií rozpracovania podľa projektov / pracovných skupín v prehľadnom zobrazení Kanban. Každý užívateľ si môže plne prispôsobiť štádia podľa seba v Plánovači úloh. Bitrix24 zjednoduší a zefektívni prácu vo Vašej firme.

GANTTOV DIAGRAM

Ganttové diagramy Vám poskytnú dokonalý prehľad nad projektmi, úlohami a ich vzťahmi v chronologickom zobrazenia. Bitrix24 ponúka perfektný prehľad plnenia úloh a pomáha identifikovať potenciálne a existujúce omeškania!
GANTTOV DIAGRAM - obrázok
PLÁNOVAČ - obrázok

PLÁNOVAČ

Pre Vaše pohodlie, aby ste mohli efektívnejšie plánovať svoje úlohy.

- plánovanie úloh na základe vlastných štádií,
- plne prispôsobiteľný,
- vždy a všade s vami (súčasťou mobilné aplikácie Bitrix24),
- jednoduché riadenie (drag & drop).

PROJEKTOVÁ SKUPINA

Zoskupte zamestnancov pracujúcich na jednom projekte do pracovných skupín, ktoré nielen zefektívnia prácu na úlohách, ale aj dokončia prácu rýchlejšie. Priama a účinná komunikácia je kľúčom k úspechu. Diskusia, pripomienky, disk, chat a video, kalendár, wiki, upozornenia, prístupové práva k projektu.
PROJEKTOVÁ SKUPINA - obrázok
KONTROLA SUPERVÍZOROM - obrázok

KONTROLA SUPERVÍZOROM

- vizualizácia trvanie úloh, termínov a závislosti,
- pomáha identifikovať potenciálne a existujúce meškanie,
- štyri typy závislosti úloh (FS, SS, FF, SF),
- vyhľadávanie a filtrovanie.

Checklist

Jedinečné checklisty, ku ktorým má prístup každý, kto pracuje na danej úlohe. Ak si úloha vyžaduje viac krokov, jednoduché checklisty Vám pomôžu splniť každý z nich.
Checklist - obrázok
Šablóny a automatizácia - obrázok

Šablóny a automatizácia

Šablóny Vám pomôžu vytvárať úlohy vo vopred pripravených zadaniach, vďaka ktorým ušetríte nielen čas, ale aj energiu. Prijímanie nových zamestnancov, vytváranie nových projektov, práca s novými zákazníkmi - rýchlo, jednoducho a efektívne prostredníctvom vopred pripravených šablón úloh.

Závislosť úloh

Jednoduché určovanie logických závislosti úloh a projektov. K dispozícii sú všetky 4 typy závislosti úloh. Ak sú závislosti vytvorené, presunutím hlavnej úlohy môžete automaticky zmeniť dátumy začatia a ukončenia závislých úloh v danom projekte a máte tak záruku, že Vaše projekty budú dokončené včas.
Závislosť úloh - obrázok
Pracovná záťaž zamestnancov - obrázok

Pracovná záťaž zamestnancov

Štatistiky, ktoré Vám ukážu reálnu pracovnú záťaž zamestnancov a ich čas strávený na konkrétnom projekte. Vyhnite sa prepracovanie zamestnancov a urobte tak ich čas strávený v práci efektívnejším.

Reporty

Kompletný prehľad nad Vašimi projektami a úlohami. Zistite stav rozpracovania úloh, čas strávený nad úlohami podľa konkrétnych pracovných skupín / projektov alebo zamestnancov. Zbierajte, filtrujte a trieďte potrebné údaje v reportoch vytvorených podľa potrieb manažmentu.
Reporty - obrázok
externí ​užívatelia - obrázok

externí užívatelia

Pridajte do svojich pracovných skupín aj externých užívateľov - obchodných partnerov, poradcov, klientov či freelancerov! Tí budú vidieť len to, čo je súčasťou pracovnej skupiny, do ktorej ste ich zaradili.

UŽ VIAC AKO 5 000 000 ORGANIZÁCII sa rozhodLO pre BITRIX24

Newsletter
Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Viac info TU.
2018 © 7 Sense, s.r.o.