Bitrix24 - mobilnÁ aplikÁcia

Kancelária s Vami na cestách!
Stačí Vám internetové pripojenie a môžete pracovať s Bitrix24 kdekoľvek.

Zostaňte v spojení

Ak často pracujete mimo kancelárie, určite oceníte, že nástroje Bitrix24 sú Vám k dispozícii na smartfónoch, tabletoch či počítačoch (podporované sú všetky zariadenia so systémom iOS aj Android).

A ak nie je dostupné internetové pripojenie - žiaden problém, pretože Bitrix24 mobilná aplikácia má aj režim offline práce.
mobilná aplikácia - obrázok 1
mobilná aplikácia - obrázok 2

PROJEKTY A ÚLOHY

Môžete vytvárať nové úlohy a pracovať s existujúcimi úlohami priamo z Vášho obľúbeného mobilného zariadenia. Ak máte dlhý zoznam úloh, môžete použiť rôzne filtre. Komentovanie, delegovanie, odkladanie, schvaľovanie, dopĺňanie a pozastavenie úloh, ako aj prezeranie dokumentov priložených k úlohám možno vykonať z mobilného zariadenia.

Úlohy sú oddelené podľa projektovej skupiny, s ktorou sú spojené. Nové, oneskorené a úlohy čakajúce na Vašu reakciu sú prístupné iba jedným kliknutím.

DOKUMENTY

Súbory, ktoré ukladáte do Bitrix24, sú automaticky dostupné aj vo Vašom mobilnom zariadení. Môžete pristupovať ku všetkým skupinám a zdieľaným súborom, na ktoré máte oprávnenia. Otvárajte dokumenty XLS, XLSX, DOC, DOCX, PPT a PPTX priamo v mobilnom zariadení.

Navyše, zabudované vyhľadávanie Vám pomôže nájsť ten správny dokument.
mobilná aplikácia - obrázok 3
mobilná aplikácia - obrázok 4

KOMUNIKÁCIA

Keď napíšete správu svojim kolegom, ktorí sú mimo kancelárie, dostanú okamžité upozornenie na svoje telefóny. Push notifikácia funguje aj keď je aplikácia zatvorená, vďaka patentovanej technológii Bitrix Cloud Messaging.

Adresár zamestnancov spoločnosti a profily zamestnancov sú ľahko dostupné z mobilnej aplikácie. Ak nechcete používať okamžité správy, môžete volať alebo odoslať e-mail svojim spolupracovníkom zo svojho smartfónu.

KALENDÁR A PLÁNOVANIE

Mobilný kalendár Vám umožňuje sledovať naplánované udalosti a uistiť sa, že nikdy nezmeškáte dôležité stretnutie. Zobrazte si svoj plán, vytvorte nové udalosti, pozvite svojich kolegov na podujatia, prijímajte alebo odmietnite pozvánky od ostatných.
mobilná aplikácia - obrázok 6

MOBILNÉ CRM

Bitrix24 slúži ako plne vybavené mobilné CRM.
  • prístup k databáze klienta alebo katalógu produktov
  • zobrazenie všetkých aktuálnych CRM aktivity
  • vytvárajte alebo upravujte kontakty, spoločnosti alebo obchodné prípady
  • meňte stavy pre CRM entity
  • vytvorte a odosielajte faktúry a cenové ponuky

INTRANET

Nástenka na Vašom smartfóne sa nelíši od vášho počítača - môžete si prečítať existujúce príspevky, vytvárať nové, zúčastňovať sa diskusií a pridávať komentáre.

Akékoľvek oznámenie o úlohe alebo pozvánke na stretnutie, ktoré prechádza nástenkou, sa zobrazí na mobilnom telefóne alebo tablete. Nezáleží na tom, ako ďaleko ste od Vašej kancelárie, pretože môžete komunikovať so svojimi kolegami, akoby ste tam boli.
intranet - obrázok 7
mobilná aplikácia - obrázok 8

PRACOVNÉ POSTUPY - WORKFLOW

Práca s Vašimi pracovnými postupmi na cestách je s mobilnou aplikáciou Bitrix24 jednoduchá. Môžete schváliť alebo zamietnuť žiadosti, skontrolovať stavy pracovných postupov, ktoré ste začali, pridávať komentáre a ešte oveľa viac. Ak ste hľadali riešenie pre mobilné riadenie pracovných procesov, Bitrix24 Vás určite zaujme.

UŽ VIAC AKO 5 000 000 ORGANIZÁCII sa rozhodLO pre BITRIX24

Newsletter
Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Viac info TU.
2018 © 7 Sense, s.r.o.