INTRANET

Bitrix24 ponúka intranet pre celú Vašu firmu, ktorá Vám umožní pracovať jednoduchšie, rýchlejšie a najmä efektívnejšie. Dosiahnite svoje biznis ciele vďaka hladkému toku informácií, okamžitej spätnej väzbe, rýchlejšej komunikácii a lepšej tímovej spolupráci.

NÁSTENKA (ACTIVITY STREAM)

Nástenka, ktorá všetkým ukáže to, čo sa vo Vašej spoločnosti deje. Všetci zamestnanci dostávajú aktuálne informácie o dianí, môžu sa zapájať do diskusií a tiež personalizovať si svoju vlastnú nástenku. Notifikácie, udalosti, dokumenty, novinky, dôležité oznámenia a odozva v reálnom čase - intranet balík, ktorý urýchli prácu vo Vašej firme.
NÁSTĚNKA obrázek
Tlačítko "Like" a ocenění obrázek

Tlačítko "Like" a ocenENIA

Obľúbené elementy zo sociálnych sietí nájdete aj v Bitrix24 intranete! Tlačidlo "Like", komentáre či ocenenia zapoja Vašich zamestnancov do procesov vo Vašom podniku a ponúknu im feedback od kolegov.

KonverzÁcIe

Spolupráca začína konverzáciou. Bitrix24 intranet Vám a Vašim zamestnancom ponúka jednoduché možnosti komunikácie o úlohach, projektoch alebo dokumentoch prostredníctvom nástenky, ale aj v skupinových či súkromných chatoch. A práca na projekte sa môže začať!
Konverzace obrázek
Důležité oznámení obrázek

Dôležité oznámenia

Potrebujete zdôrazniť dôležité stretnutie či krok pri práci na projekte? Dôležité oznamy sú na to ako stvorené! Bitrix24 intranet sa postará o to, aby dôležité oznamy videli všetci Vaši zamestnanci a aby sa už na nič nezabudlo.

Fotogaléria

Pridávajte fotografie a vytvorte tak ľubovoľné množstvo fotoalbumov pre Vašich kolegov či zamestnancov v Bitrix24 intranete. Jednoduchý systém nahrávania, možnosť reakcií, komentárov či rýchla dostupnosť k fotkám cez nástenku.
Fotogalerie obrázek
Pracovní postup (Workflow) obrázek

Pracovný postup (Workflow)

Automatizované pracovné procesy ako žiadosť o dovolenku, návštevu lekára, pracovnú cestu, obchodné stretnutia či všeobecné požiadavky sú taktiež zakomponované do intranetu Bitrix24. Pracovný tok vo Vašej firme bude plynulejší, rýchlejší a jednoduchší!

Spolupráce s emailom

Bitrix24 intranet umožňuje vytvárať príspevky priamo z emailov a rovnako tak pridávať emailových príjemcov k Vašim príspevkom. Pomôžte svojim zamestnancom, ktorí nie sú oboznámení so sociálnymi sieťami byť súčasťou Vašej firmy. Jednoduchú spoluprácu sociálnej siete Bitrix24 s emailom ocení naozaj každý.
Spolupráce s emailem obrázek
Kompatibilita s jinými sociálními sítěmi obrázek

Kompatibilita so sociálnymi sieťami

Bitrix24 intranet je kompatibilný so sociálnymi sieťami ako sú napríklad Facebook, VK, Instagram, či Viber. Spojte svoje účty a vytvorte tak pre svoju firmu oveľa širší záber!

UŽ VIAC AKO 7 000 000 ORGANIZÁCII sa rozhodLO pre BITRIX24

Newsletter
Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Viac info TU.
2018 © 7 Sense, s.r.o.