HR - DOCHÁDZKOVÝ SYSTÉM, TIME MANAGEMENT a ORGANIZAČNÁ ŠTRUKTÚRA

Riaďte ľudské zdroje systematicky a s prehľadom! V Bitrix24 nájdete adresár Vašich zamestnancov, organizačnú štruktúru, dochádzkový systém, time management, pracovné výkazy a množstvo ďalších dôležitých funkcií.

MANAŽMENT ĽUDSKÝCH ZDROJOV

Manažment ľudských zdrojov v Bitrix24 ponúka všetky základné funkcionality - práca so zamestnancami, dochádzka zamestnancov, evidencia pracovného času, time management, všetky potrebné dokumenty či štatistiky dostupné niekoľkými kliknutiami.
Systém řízení lidských zdrojů obrázek
Lidé kolem Vás obrázek

ĽUDSKÉ ZDROJE - ĽUDIA OKOLO Vás

V Bitrix24 sú ľudia stredobodom pozornosti. V adresári zamestnancov môžete ľahko nájsť kontaktné informácie, prípadne použiť filter a nájsť tak správnu osobu. Jedným kliknutím v zozname prejdete na stránku profilu zamestnanca, kde sú viditeľné všetky verejné informácie. Bitrix24 umožňuje export adresáru do Excelu a synchronizáciu s aplikáciou Outlook a CardDAV. Synchronizujte svoj zoznam kontaktov so zariadením iPhone, iPad alebo Android a majte vždy aktuálne kontaktné údaje na dosah ruky!

Time Management

Príchody a odchody, prestávky či dovolenky sú zaznamenávané v sekcii time management. Vždy tak máte Vy aj Vaši zamestnanci prehľad o tom, kto je v práci k dispozícii. Pohodlný plánovač a denný report udržujú úlohy organizované.
Time Management obrázek
Zapojení zaměstnanců obrázek

DOCHÁDZKA a DOCHÁDZKOVÝ SYSTÉM

Bitrix24 je založený na on-premise a cloud dochádzkovom systéme vytvorenom pre evidenciu dochádzky špeciálne pre malé a stredné organizácie. Je mimoriadne flexibilný (zapínanie a vypínanie zamestnancov, práca z domu, minimálna dĺžka pracovného dňa a hodiny, v ktorých musia zamestnanci prísť a odísť...). Bitrix24 je moderný sociálny systém HRIS, na báze „cukor" a „bič".

HR workflow - AUTOMATIZÁCIA

Žiadosti o dovolenku, odchody z práce, služobné cesty, nákup zásob, schválenia dokumentov/emailov, všeobecné žiadosti a mnoho ďalších biznis procesy v Bitrix24. Automatizácia workflow zabezpečí dokonalý tok práce vo Vašej firme.
Automatizace - workflow obrázek
Pracovní reporty obrázek

PracovnÉ reporty

Dostávajte od svojich zamestnancov denné, týždenné či mesačné reporty a buďte tak vždy v obraze. Bitrix24 zasiela Vašim zamestnancom pripomienky k odovzdaniu reportov a Vy môžete pridávať Vaše hodnotenia a komentáre.

ORGANIZAČNÁ ŠtruktÚra FIRMY

Hierarchia vo Vašom podniku prehľadne a systematicky a manžment ľudských zdrojov spolu úzko súvisia! Majte kompletný prehľad o oddeleniach, pododdeleniach, nadriadených, podriadených či zaradení zamestnancov vo firemnej štruktúre.
Struktura firmy obrázek
Zapojení zaměstnanců obrázek

Zapojenie zamestnancov

HR Bitrix24 má k dispozícii nástroje na zapojenie zamestnancov. Nástenka, populárne príspevky, ocenenia, nálepky, "Like", komentáre, narodeniny a nástroje na spätnú väzbu. Bitrix24 zapája všetkých Vašich zamestnancov a pomáha tak upevňovať nielen pracovné, ale aj osobné vzťahy. Každý zamestnanec je pre firmu dôležitý!

PRÍSTUPOVÉ OPRÁVNENIA

Nastavujte prístupové oprávnenia Vašim zamestnancom tak, aby videli len to, čo je pre ich prácu potrebné a nevyhnutné. Prístupové oprávnenia môžu byť udeľované oddeleniam, pracovným skupinám/projektom či konkrétnym zamestnancom.
Struktura firmy obrázek

UŽ VIAC AKO 9 000 000 ORGANIZÁCII sa rozhodLO pre BITRIX24

Newsletter
Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Viac info TU.
2018 © 7 Sense, s.r.o.