EMAIL

Konečne spoľahlivý emailový klient! Bitrix24 Vám a Vašim zamestnancom poskytne priamy prístup k emailovým adresám, jednoduchú prácu s emailami a dokonalú ochranu pre celú Vašu firmu.

Email Vo Vnútri Bitrix24

Bitrix24 webmail klient pracuje so všetkými populárnymi e-mailovými službami. To vám umožní vytvoriť obojsmernú synchronizáciu e-mailov s CRM, vytvárať úlohy alebo udalosti kalendára z prichádzajúcich e-mailov, a diskutovať o e-mailoch v chate Bitrix24 alebo na nástenke.

- automatické nastavenie
- 2-smerná synchronizácia
- každý poskytovateľ e-mailu
Email uvnitř Bitrix24 obrázek
Praktický e-mail obrázek

Praktický e-mail

Ak používate Bitrix24, môže byť akýkoľvek e-mail prevedený na potenciálneho zákazníka (lead), obchodný prípad, úlohu, udalosť kalendára alebo internú diskusiu. Všetky prichádzajúce e-maily môžete spracovať priamo v účte Bitrix24 bez ohľadu na Váš e-mailový server. Automaticky je povolená obojsmerná synchronizácia e-mailov.

ZDIEĽANÉ schránky prE týmy

Vytvorte pre svoj tím jednu alebo viac zdieľaných schránok, pridajte zamestnanca zodpovedného za spracovanie prichádzajúcej korešpondencie a nastavte pravidlá pre smerovanie. Perfektný pre zákaznícku podporu, predaj, marketing alebo akékoľvek oddelenie vo vašej organizácii!
Sdílené schránky pro týmy obrázek

UŽ VIAC AKO 9 000 000 ORGANIZÁCII sa rozhodLO pre BITRIX24

Newsletter
Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Viac info TU.
2018 © 7 Sense, s.r.o.