SPRÁVA DOKUMENTOV (DMS)

Zbavte sa množstva papierov a myslite nielen ekonomicky, ale aj ekologicky! Bitrix24 Vám poskytne online úložisko pre ukladanie a zdieľanie dokumentov v rámci Vašej firmy, umožní ich editáciu viacerými užívateľmi a zautomatizuje tok dokumentov.

Dokumenty

Bitrix24 Vám umožní zdieľať Vaše dokumenty s ostatnými zamestnancami, konzultovať ich a editovať. Zdieľajte prezentácie, videá, smernice, pracovné dokumenty či čokoľvek iné s kolegami, zamestnancami, pracovnými skupinami, klientmi, freelancermi či obchodnými partnermi.
Dokumenty obrázek
Soukromé a sdílené dokumenty obrázek

Súkromné a zdieľané dokumenty

Bitrix24 prichádza s tromi typmi úložiska. Súkromný disk (my drive) do ktorého nemajú kolegovia prístup. Zamestnanci tu môžu bezpečne umiestniť súkromné súbory. Tu uložené súbory však možno zdieľať niekoľkými spôsobmi. Skupinový disk (group disk) obsahuje súbory nahraté vnútri určitej pracovnej skupiny. Všetci účastníci tejto pracovnej skupiny k nej majú prístup. Firemné disk (company drive) obsahuje všetky súbory, ktoré chce spoločnosť sprístupniť všetkým zamestnancom.

Jednoduchá spoluprácA

Spolupracujte na dokumentoch priamo na nástenke, píšte komentáre, pripájajte novú verziu dokumentu, dostávajte spätnú väzbu, viďte zmeny prebiehajúce v reálnom čase! Môžete povoliť úpravy dokumentu všetkým užívateľom, ktorí sa zúčastňujú aktuálnej diskusie, alebo ich donútiť pripojiť novú verziu dokumentu.
Jednoduchá spolupráce obrázek
Historie dokumentů obrázek

HistÓriA dokumentOV

Každý dokument uložený vo Vašom Bitrix24 má "change log". Keď je nahraná nová verzia súboru, predchádzajúca verzia nie je vymazaná, ale uložená tak, aby ju bolo možné kedykoľvek obnoviť. História verzií tiež obsahuje čas, kedy bola verzia vytvorená a používateľa, ktorý ju vytvoril.

Uzamknutie dokumentu

Uzamknite dočasne dokumenty, ktoré momentálne upravujete. Predídete tak konfliktom medzi jednotlivými verziami upravovanými viacerými užívateľmi naraz. Po ukončení úpravy, dokument jednoducho odomknite a sprístupnite ho na úpravu ďalším užívateľom. Bitrix24 myslí aj na bezpečnosť a predchádzanie konfliktom pri práci s dokumentmi!
Uzamčení dokumentu obrázek
Vytváření a úprava dokumentů online obrázek

VytváRAnIE a úprava dokumentOV online

Spolupráca s Google Docs, Office 365 a MS Office Online Vám umožní pracovať s dokumentmi online! Jednoduchý zabudovaný nástroj Vám umožní otvárať, editovať a ukladať dokumenty uložené vo Vašom portáli prostredníctvom Google a/alebo Microsoft (Live ID, Office 365) účtu. Upravujte dokumenty súčasne s Vašimi kolegami a zamestnancami!

PC aplikÁcIe

Stiahnite si Bitrix24.Drive do Vášho počítača či notebooku a majte prístup k svojim súkromným či firemným dokumentom priamo z pracovnej plochy. Šikovná PC aplikácia s intuitívnym ovládaním, ktorú zvládne naozaj každý.
PC aplikace obrázek
Integrace s externími úložišti obrázek

IntegrÁcIe s externÝmi úložiskami

Dokonalá spolupráca s najznámejšími úložiskami (Dropbox, Google Drive, OneDrive) Vám umožní nahrať Vaše dokumenty aj do Bitrix24 a následne skontrolovať, či je k dispozícii novšia verzia dokumentu ako tá, ktorá bola nahratá do Bitrix24.

VyhĽAdávanie

Špeciálny nástroj na vyhľadávanie prehľadáva všetky informácie (nielen v názve ale i v obsahu) v dokumentoch a Vy tak nájdete to, čo naozaj potrebujete. Okamžité návrhy sa zobrazia, keď používateľ začne písať do vyhľadávacieho poľa. Nájsť v tisícoch dokumentoch ten pravý môže byť problém - Bitrix24 ho však hravo vyrieši!
Vyhledávání obrázek
Schvalování - workflow obrázek

SchvaĽovANIE - workflow

Bitrix24 umožňuje vytvárať vlastné pracovné postupy pre revízie zmlúv, väčšinové hlasovanie, viacstupňové schvaľovanie, odborné posudky a podobne.

UŽ VIAC AKO 9 000 000 ORGANIZÁCII sa rozhodLO pre BITRIX24

Newsletter
Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Viac info TU.
2018 © 7 Sense, s.r.o.