chat a videohovory

Interaktívna a blesková komunikácia posunie Vašu firmu na novú úroveň! Využívajte komunikačné nástroje Bitrix24 naplno – od textových správ cez skupinový chat až po videokonferencie s viacerými užívateľmi.

KomunikáciA v reálnom čase

Rýchla komunikácia vo firme zjednoduší plnenie úloh a dosiahnutie cieľov Vašej firmy. Okamžité odpovede a neustály kontakt so zamestnancami, kolegami, pracovnými skupinami, obchodnými partnermi či klientami.
Komunikace v reálném čase obrázek
Messenger obrázek

Messenger

Komunikujte so svojimi kolegami a zamestnancami v reálnom čase, jednoducho a rýchlo. Všetky správy sú uložené v histórii a sú indexované. Posledné správy sa zobrazujú v hornej časti zoznamu. Messenger obsahuje vyhľadávanie kontaktov.

Skupinový chat

Pozvite svojich kolegov do skupinového chatu a vyriešte problémy a otázky týkajúce sa konkrétneho projektu alebo klienta. Do skupinových chatov môžete pridať aj externých užívateľov.
Skupinový chat obrázek
Hlasové hovory a videohovory obrázek

Hlasové hovory a videohovory

Volajte svojim kolegom či zamestnancom cez Bitrix24! Hlasové hovory a videohovory sú doplnené o možnosť posielať správy aj počas hovorov, čo je skvelé na výmenu emailov, kontaktov alebo akýchkoľvek užitočných informácií.

Zdieľaná plocha a videokonferencie v HD

Videokonferencie v HD kvalite umožňujú všetkým účastníkom pridať sa či už z PC, mobilu alebo tabletu. Zdieľajte počas konferencií Vašu obrazovku a zlepšite tak pochopenie Vášho problému.
Sdílená plocha a videokonference v HD obrázek
Mobilní aplikace obrázek

Mobilná aplikácia

Bitrix24 môžete používať kdekoľvek! Šikovná mobilná aplikácia pracujúca cez Android aj iOS Vám poskytne prístup do Vášho portálu vždy, keď to budete potrebovať. K dispozícii sú všetky základné funkcionality pre prácu zahrňujúce sociálnu sieť, projektový a time manažment, pracovné skupiny, kalendáre, disk a CRM. Jednoduchá dostupnosť, široký záber a efektívna práca!

Desktopová aplikácia

Spoľahlivá aplikácia, ktorú si môžete stiahnuť do svojho PC či notebooku a používať tak Bitrix24 aj mimo prehliadač. K dispozícii máte všetky druhy chatov a notifikácie. Prostredníctvom desktopovej aplikácie môžete uskutočniť videokonferencie až do 4 užívateľov. Synchronizujte si Vaše dokumenty v Bitrix24 s dokumentami vo Vašom PC či notebooku rýchlo a efektívne!
Desktopová aplikace obrázek

UŽ VIAC AKO 5 000 000 ORGANIZÁCII sa rozhodLO pre BITRIX24

Newsletter
Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Viac info TU.
2018 © 7 Sense, s.r.o.