INTEGRÁCIA CRM SYSTÉMU S EMAILOM

Emailový klient - obrázok 1
Žiaden problém pre CRM systém Bitrix24. Čo to znamená v praxi? Predstavte si, že máte databázu zákazníkov a spoločností, ku ktorým evidujete emaily. Po prepojení CRM systému Bitrix24 s emailovými klientmi Gmail, Yahoo, Outlook, iCloud, Office365, Exchange, Aol. alebo IMAP získate komplexný prehľad o prichádzajúcich a odchádzajúcich emailoch na karte zákazníka alebo karte spoločnosti v Bitrix24 CRM v chronologickom zobrazení.

Ak by ste posielali emaily prostredníctvom rozhrania Bitrix24, je možné sledovať aj čas odoslania emailu a čas prečítania emailu zákazníkom.

AUTOMATIZÁCIA EMAILOV

Nikoho z nás nebaví písať znova a znova tú istú emailovú odpoveď novému zákazníkovi. Využívajte šablóny emailov a nastavte si automatizáciu emailov v CRM. Chodí Vám automatický email s údajmi, ktoré zákazník vyplnil v kontaktnom / objednávkovom / registračnom alebo inom type formulára na Vašej webovej stránke? Vytvorte si webové formuláre priamo v Bitrix24, prípadne prepojte Vaše súčasné webové formuláre prostredníctvom Webhooks a automatizujte.

Na základe zaslaných údajov prostredníctvom vyplneného webového formulára pošlite zákazníkovi automatickú emailovú odpoveď a začnite rozmýšľať ako zákazníka presvedčiť ku kúpe Vášho produktu alebo služby. Automatizáciou ušetríte čas, ktorý viete využiť pre efektívnejšie riadenie vzťahov so zákazníkmi!

EMAIL MARKETING

Emaily sú stále využívané a sú IN. Bitrix24 ponúka zabudovaný modul s názvom CRM Marketing, ktorý umožňuje hromadné odosielanie emailov pre Vašich zákazníkov, ktorí sa nachádzajú vo Vašom CRM. Rozdeľte si zákazníkov do segmentov, vytvorte pre nich zaujímavý obsah newslettra a oslovte Vašich zákazníkov časovo orientovanou ponukou / narodeninovou zľavou / bonusom naviac prostredníctvom emailu z Bitrix24!

ZDIEĽANIE EMAILOVÝCH SCHRÁNOK

Používate všeobecné emailové schránky ako info@, marketing@, support@ a pod.? V Bitrix24 je možné nastaviť zdieľanie súkromných alebo všeobecných emailových schránok pre viacerých kolegov. V systéme budú zobrazené emaily podobne ako napríklad v Outlook-u. Samozrejme, je možné nastaviť aj šablóny emailov, odosielateľa emailu, zaslať kópiu alebo skrytú kópiu emailu ďalším osobám, upravovať obsah emailu alebo pripojiť akékoľvek prílohy emailu.

PRÍKLAD NASTAVENIA INTEGRÁCIE BITRIX24 S GMAIL

Otvorte si v Bitrix24 modul Webmail. Kliknite na integráciu Gmail. Prihláste sa do Vašej emailovej schránky, povoľte prístup aplikácii Bitrix24 Connector, nastavte SMTP server, zakliknite integráciu s CRM a vyberte príslušné nastavenia, ktoré sa Vám pri práci s emailmi zídu. Nakoniec, ak je to potrebné, povoľte prístup k Vášmu emailu aj Vašim nadriadeným, prípadne kolegom. Hotovo!

Chcete vyskúšať ako funguje integrácia Bitrix24 CRM s GMAIL, YAHOO, OUTLOOK, ICLOUD, OFFICE365, EXCHANGE, AOL. ALEBO IMAP? Vypíšte kontaktný formulár, stiahnite si Bitrix24 bezplatne, upgradnite si ho na najvyššiu verziu na 30 dní zdarma a otestujte integráciu CRM s Vašim emailovým klientom: TU. Integrácia emailu s Bitrix24 CRM je dostupná už v cloudovej verzii Bitrix24 CRM+, v self-hosted verzii je dostupná vo všetkých licenciách Bitrix24. V prípade, že máte otázky ohľadom integrácie Bitrix24 s emailom, neváhajte sa na nás kedykoľvek obrátiť.

Autor: Ivana Rybovičová

Páčil sa Vám tento článok?

UŽ VIAC AKO 5 000 000 ORGANIZÁCII sa rozhodLO pre BITRIX24

Newsletter
Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Viac info TU.
2018 © 7 Sense, s.r.o.