Sme zlatý partner Bitrix24
Bitrix24 Gold partner logo -

VÝHODY BITRIX24

ZADARMO
Bitrix24 je ideálnym riešením pre malé spoločnosti, pretože je úplne zadarmo až do 12 užívateľov. Skvelých viac ako 35 funkcionalít. Neváhajte vyskúšať.
2 VARIANTY
V cloud verzii sú Vaše dáta uložené na európskych serveroch spoločnosti Bitrix, Inc. V on-premise verzii sú dáta uložené na Vašom serveri, prípadne u Vášho poskytovateľa hostingu.
NEUSTÁLY VÝVOJ
Niekoľkokrát ročne vychádzajú aktualizácie, ktoré prinášajú vylepšenia súčasných funkcii alebo úplne nové funkcionality. Bitrix24 sleduje dopyty svojich užívateľov a postupne ich integruje!
BEZPEČNOSŤ
Bitrix24 je chránený technológiou šifrovanie dát prostredníctvom SSL šifrovaného spojenia s 256-bitovým kľúčom. Chráňte svoje dáta aj dvoj-stupňovým overovaním.
GDPR READY
Bitrix24 spĺňa požiadavky nariadenie Európskej únie o ochrane osobných údajov (GDPR), ktoré vstúpili do platnosti 25. mája 2018.
PRÍSTUP 24/7
Bitrix24 je kompatibilný na počítačoch, tabletoch alebo mobilných zariadeniach. Stačí Vám internet a môžete pracovať kedykoľvek a kdekoľvek.
API
Bitrix24 ma otvorené API rozhranie vďaka ktorému je možné prepojenie rôznych systémov tretích strán (napr. účtovný systém, databázy, telefónne ústredne, ...).
ZDROJOVÝ KÓD
Upravte si Bitrix24 podľa Vašich predstáv! Vďaka prístupu k zdrojovému kódu môžete meniť dizajn, obsah, rozmiestnenie či štruktúru.

Z našej kreatívnej dielne

UŽ VIAC AKO 5 000 000 ORGANIZÁCII sa rozhodLO pre BITRIX24

Newsletter
Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Viac info TU.
2018 © 7 Sense, s.r.o.