7 VRSTIEV OCHRANY

BEZPEČNOSŤ BITRIX24

Bitrix24 je najbezpečnejšie riešenie cloudovej spolupráce. Vaše údaje sú vysoko bezpečné a prístupné len vám a vašim kolegom.
-1-
OPERAČNÝ SYSTÉM
Na úrovni operačného systému je webový server Bitrix24 za firewallom, kde sú všetky porty uzavreté, s výnimkou tých, ktoré sa používajú na systémové účely. Technický prístup k serveru je vykonávaný výhradne prostredníctvom podsietí Bitrix.
-2-
dátové úložiská
Všetky dátové centrá používané Bitrix24 sú chránené v súlade s SAS 70 Type II (čo zahŕňa prístup k fyzickým pamäťovým médiám na základe biometrických dát a maximálnu ochranu proti narušeniu) a sú v súlade so štandardom Safe Harbor.
-3-
IZOLÁCIA DAT
Užívateľské dáta (dáta každej spoločnosti / klienta) sú oddelené na úrovni databázy a cloudového úložiska. Údaje rôznych spoločností sú izolované takým spôsobom, že nie je možné získať prístup k prístupu iného užívateľa náhodne.
-4-
WEBOVÝ SERVER
Špecializované serverové prostredie, ktoré neumožňuje prístup k zápisu do lokálneho súborového systému, sa používa spolu s prispôsobeným modulom PHP, ktorý zaisťuje izoláciu medzi užívateľmi a zabezpečenie užívateľských dát.
-5-
ÚROVEŇ PREHLIADAČA
Autentifikačné dáta odoslané klientskym počítačom môžu byť šifrované pomocou JavaScriptu a RSA kľúče. Technológia OTP (jednorazové heslo) môže byť naviac použitá v spojení s eToken.
-6-
PRENOS DÁT
Prenos dát pre všetkých užívateľov je vykonávaný cez SSL-šifrované spojenie (s 256-bitovým kľúčom).
-7-
ÚROVEŇ APLIKÁCIE
Proaktívna ochrana Bitrix blokuje 100% webových útokov, ktoré sa pokúšajú použiť chyby zabezpečenia aplikácií. Hackeri nemajú možnosť načítať škodlivý kód cez PHP. Webová aplikácia vyhovuje štandardom WAFEC 1.0. Prístup k Bitrix24 je poskytovaný užívateľom (firmám) v úplnej izolácii od ostatných užívateľov s heslami šifrovanými cez double md5. Obmedzenie na určité podsiete a protokolovanie je tiež možné.
hosting dát
Bitrix24 využíva služby Amazon Web Services (AWS) k hosťovanie Vašich dát v USA (Virginia) alebo Európskej únii (Frankfurt, Nemecko). Môžete si tiež zakúpiť on premise verziu Bitrix24 pre hosting vo Vašej krajine alebo na serveri. AWS tiež udržuje nasledujúce certifikácie: HIPAA, GDPR, ISO 27001, SOC 1/2/3, smernice 95/46 / ES a úroveň PCI DSS 1.


DVOJSTUPŇOVÁ AUTORIZÁCIA
Aplikácia Bitrix24 OTP a Google Authenticator poskytujú jednorazové kódy pre dvojstupňovú autorizáciu v Bitrix24 a ďalších produktoch Bitrix. Aj keď je Vaše heslo odcudzené, Váš účet Bitrix24 nebude prístupný pre potenciálneho hackera.
VAŠE dáta sú v bezpečí
Aj v kaviarňach, letiskách a ďalších miestach s verejným WiFi pripojením nie je možné heslá k Bitrix24 ukradnúť. Užívatelia môžu s plnou dôverou používať Bitrix24 na verejných priestranstvách prostredníctvom WiFi alebo mobilných sieťových pripojení. Bitrix24 je prístupný výhradne prostredníctvom SSL spojenia.


PRoaktívna ochrana
Bitrix má viac ako 10 rokov skúseností s poskytovaním najvyššej úrovne zabezpečenia webových projektov. Bitrix24 ťaží zo všetkých týchto skúseností a technológií, vrátane vlastnej proaktívne Web Application Firewall spoločnosti Bitrix, ktorá kategoricky blokuje drvivú väčšinu útokov na webové aplikácie.
Zabezpečenie Bitrix
Kancelárie Bitrix sú zabezpečené prístupom pomocou keycard a video-monitorovacím systémom. Prístup na servery Bitrix24 je povolený len malému počtu zamestnancov spoločnosti Bitrix, vyžaduje OTP a je obmedzený IP adresou. Bitrix má vlastné oddelenie kybernetickej bezpečnosti a tiež využíva externých bezpečnostných poradcov.


K dispozícii 24/7
Bitrix24 používa dve nezávislé dátové centrá a redundantnú technológiu klastrovania, aby sa zabezpečilo, že je služba maximálne dostupná.
Zálohy
Rezervné kópie dát sa vytvárajú denne.

UŽ VIAC AKO 5 000 000 ORGANIZÁCII sa rozhodLO pre BITRIX24

Newsletter
Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Viac info TU.
2018 © 7 Sense, s.r.o.