AmoCRM
Najintuitívnejšie CRM riešenia na zvýšenie predaja pre malé a stredné podniky! AmoCRM je navrhnutý s ohľadom na užívateľa, takže Vám prináša ľahko zrozumiteľnú funkčnosť v elegantnom dizajne. Prestaňte strácať potenciálnych zákazníkov už dnes.

AmoCRM je plne vybavený 9 kľučovými nástrojmi, ktoré umožňujú Vaším zamestnancom efektívne predávať. Je tiež dostupný na mobilných zariadeniach Androind a iOS takže môžete pracovať kdekoľvek, stačí Vám len internetové pripojenie.
Prečo AmoCRM?
JEDNODUCHÝ A INTUITÍVNY
AmoCRM ponúka užívateľsky prívetivé rozhranie. Všetky dôležité informácie sú zhromaždené na jedinom mieste, takže Vaši predajcovia nemusia strácať čas preklikavaním.
PRÍSTUP 24/7
AmoCRM je kompatibilné na počítačoch, tabletoch či mobilných zariadeniacch. Stačí Vám internet a môžte pracovať kedykoľvek a kdekoľvek.
ZÁKAZNÍCKA PODPORA
AmoCRM kladie dôraz na kvalitnú zákaznícku podporu. Preto sú Vám kedykoľvek k dispozícii spoľahliví technickí agenti pre poskytnutie okamžitej pomoci prostredníctvom telefónu, live chat-u či e-mailu.
API
AmoCRM ma otvorené API rozhranie vďaka ktorému si môžete pripojiť rôzne systémy tertích strán (napr. účtovný systém, databázy, telefónne ústredne,...).
Populárne odkazy
Newsletter
Kliknutím na tlačidlo súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Viac info
© 2018 7 Sense, s.r.o.
Write Close
Close
Máte nejaké otázky? Kontaktujte nás!
Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Viac info
Made on
Tilda