AmoCRM
Najintuitívnejšie CRM riešenia na zvýšenie predaja pre malé a stredné podniky! AmoCRM je navrhnutý s ohľadom na užívateľa, takže Vám prináša ľahko zrozumiteľnú funkčnosť v elegantnom dizajne. Prestaňte strácať potenciálnych zákazníkov už dnes.

AmoCRM je plne vybavený 9 kľučovými nástrojmi, ktoré umožňujú Vaším zamestnancom efektívne predávať. Je tiež dostupný na mobilných zariadeniach Androind a iOS takže môžete pracovať kdekoľvek, stačí Vám len internetové pripojenie.
Analýza predaja
AmoCRM tranformuje Vaše údaje do cenných informácii, ktoré zvyšujú výkonnosť a počet konverzii. Jedným kliknutím môžete vytvárať prehľady o predaji, ktoré sú zostavené v reálnom čase a založené na údajoch vo Vašom CRM.
Analýza Win-Loss
Prispôsobte svoju stratégiu na základe štatistiky v reálnom čase.

Analýza Win-Loss určuje efektívnosť predajného tímu. Zobrazuje percento výhier/prehier obchodných prípadov, priemerný životný cyklus zákazníka a dokonca aj to, ako rýchlo reaguje Váš tím. Analýza tiež poukazuje na to, kde strácate najčastejšie zákazníkov ako aj príčiny, takže môžete prispôsobiť svoju stratégiu tak, aby ste maximalizovali uspešnosť uzavretia obchodného prípadu.
Konsolidované reporty
Buďte nebojácny rozhodovateľ.

Konsolidované reporty pomáhajú rozhodovateľom stanovovať ciele. Poskytujú Vám prehľad o predaji, zobrazujú kľúčové ukazovatele distribúcie, ako je množstvo vedúcich zamestnancov na jedno štádium a množstvo vedúcich zamestnancov na jedno predajné miesto.
Report o činnosti a denník činnosti
Zvýšte efektivitu tímov.

AmoCRM Vám ponúka dva spôsoby, ako zistiť slabé miesta Vašich obchodných zástupcov. Denník činností je priebežný interaktívny zoznam všetkých udalostí užívateľov. Ak chcete vidieť konkrétne činnosti podrobnejšie, prečítajte si správu o činnosti. Ponúka prehľad o druhoch úloh, ktoré ste vytvorili a skončili v priebehu vybraného časového obdobia, ako aj štatistiky o ďalších udalostiach.
Prognózy predaja
AmoCRM používa Vaše aktuálne údaje na dodanie prognóz predaja, ktoré Vám pomôžu predpovedať budúci predaj a plánovať tak strategicky. Odhady sa generujú pre aktuálny mesiac, ako aj ďalšie prírastky do 60 dní, predpokladajúci počet potenciálnych zákazníkov a očakávaný výnos.
Populárne odkazy
Newsletter
Kliknutím na tlačidlo súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Viac info
© 2018 7 Sense, s.r.o.
Write Close
Close
Máte nejaké otázky? Kontaktujte nás!
Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Viac info
Made on
Tilda