Bitrix24
Efektívné riešenie, vďaka ktorému Váš biznis porastie!

Bitrix24 je bezpečný korporátny softvér, ktorý efektívne, jednoducho a systematicky usporiada všetko vo Vašej firme – od komunikácie cez time management až po CRM.

Perfektná tímová spolupráca, spoľahlivá sociálna sieť, jednoduchá organizácia pracovných tímov či samotné riadene procesov, projektov a znalostí zabalené do jediného globálneho riešenia!


35 skvelých funkcionalít v 1 riešení
Privátna sociálna sieť, Projektový manažment, CRM, Dokument manažment, Plánovanie, Time manažment, Webstránky, Ľudské zdroje, E-learning, Kalendáre, Reporty, Workflow,......
Prečo Bitrix24?
ZADARMO
Bitrix24 je ideálnym riešením pre malé spoločnosti, pretože je bezplatný až do 12 používateľov. Skvelých viac ako 35 funkcionalít. Neváhajte vyskúšať.
GDPR READY
Bitrix24 spĺňa požiadavky nariadenia Európskej únie o ochrane osobných údajov (GDPR), ktoré nadobudli účinnosť 25. mája 2018.
2 VARIANTY
Bitrix24 je dostupný v Cloud a Self-hosted verzii. V cloud-ovej verzii sú Vaše data uložené na európskych serveroch spoločnosti Bitrix, Inc. V Self-hosted (krabicovej) verzii sú data uložené na Vašom serveri, prípadne u Vášho poskytovateľa hostingu.
PRÍSTUP 24/7
Bitrix24 je kompatibilný na počítačoch, tabletoch či mobilných zariadeniacch. Stačí Vám internet a môžte pracovať kedykoľvek a kdekoľvek.
NEUSTÁLY VÝVOJ
Niekoľko krát ročne vychádzajú aktualizácie, ktoré prinášajú vylepšenie súčasných funkcii alebo úplne nové funkcionality. Bitrix24 sleduje dopyty svojich uživateľov!
API
Bitrix24 ma otvorené API rozhranie vďaka ktorému si môžete pripojiť rôzne systémy tertích strán (napr. účtovný systém, databázy, telefónne ústredne,...).
BEZPEČNOSŤ
Bitrix24 je chránený technológiou šifrovania údajov prostredníctvom SSL šifrovaného spojenia s 256-bitovým kľúčom. Chráňte svoje data aj dvoj-stupňovým overovaním.
ZDROJOVÝ KÓD
Upravte si Bitrix24 podľa Vašich predstáv! Vďaka prístupu k zdrojovému kódu môžete meniť dizajn, obsah, rozmiestnenie či štruktúru.
Už viac ako 4 000 000 spoločností využíva Bitrix24
Populárne odkazy
Newsletter
Kliknutím na tlačidlo súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Viac info
© 2018 7 Sense, s.r.o.
Write Close
Close
Máte nejaké otázky? Kontaktujte nás!
Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Viac info
Made on
Tilda